Новини

Розробники Subnautica 2 запевняють, що гра не матиме мікротранзакції, сезонних пропусків або підписки

Розробники Subnautica 2 запевняють, що гра не матиме мікротранзакції, сезонних пропусків або підписки

Звіт видавця Krafton, у якому було згадано кооперативний мультиплеєр і модель «гра-сервіс», викликали негативну реакцію у фанатів. Однак розробники пояснили, що «гра-сервіс» означає те, що вони розвиватимуть Subnautica 2 протягом багатьох років, як і попередні версії гри, без запровадження сезонних і бойових пропусків:

Подумайте про нашу модель оновлень в Early Access, тільки розширену.

Вони також уточнили, що кооперативний режим буде необов’язковим і гравці зможуть насолоджуватися грою в одиночному режимі.