Розробники Subnautica 2 запевняють, що гра не матиме мікротранзакції, сезонних пропусків або підписки
Звіт видавця Krafton, у якому було згадано кооперативний мультиплеєр і модель «гра-сервіс», викликали негативну реакцію у фанатів. Однак розробники пояснили, що «гра-сервіс» означає те, що вони розвиватимуть Subnautica 2 протягом багатьох років, як і попередні версії гри, без запровадження сезонних і бойових пропусків:
Подумайте про нашу модель оновлень в Early Access, тільки розширену.
Вони також уточнили, що кооперативний режим буде необов’язковим і гравці зможуть насолоджуватися грою в одиночному режимі.
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл