Helldivers 2 став найпопулярнішою грою Sony в Стімі… Але не без нюансу.
Вчора в крамниці від Valve з’явився новий кооперативний шутер від третьої особи, видавцем якої виступає Sony. І в той же день гра досягла рекордного для компанії піку: в неї одночасно грали 81840 людей – минулий пік мав God of War із 73529 одночасними гравцями. Причини цьому досить очевидні: гра вийшла одночасно з PS-версією й вона є кооперативним лайв-сервісом, що за своєю природою заманює більше гравців.
Проте попри це, грі не вдалося здобути загальну любов з боку геймерів: на виході лише половина відгуків про неї в Стімі була позитивною, хоча за день їхня кількість і вирісла до 69%. Люди скаржаться на технічні проблеми, над виправленням яких розробники вже працюють – є підозри, що їх викликає анти-чит; проте крім того багато скарг отримала платна бойова перепустка, в якій містяться не тільки скіни, але й зброя, що тхне пей-ту-віном (а сама гра теж не безкоштовна).
Вже грали в Helldivers 2? Пишіть ваші враження у коментарях!
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл