Новини

Розробка зомбі-режиму Modern Warfare 3 припиняється

Розробка зомбі-режиму Modern Warfare 3 припиняється

У зідзвоні з творцями контенту по Call of Duty, Treyarch підтвердили, що надалі не планують додавати нових ворогів чи перки в зомбі-режим Modern Warfare 3. Це при тому, що вже в другому сезоні, який вийшов нещодавно, фанати режиму відчули себе обділеними в новому контенті порівняно з основним мультиплеєр-режимом та Warzone.

Схоже, що Зомбі-режим Call of Duty став черговим після DMZ, який виявився недостатньо масовим чи прибутковим щоби витрачати на нього якісь виробничі ресурси. Спільнота режиму суттєво розчарована, проте все ще є надія на Black Ops Gulf War, який має вийти наприкінці цього року й містити свою варіацію зомбі-режиму – із яким, до речі, серія Black Ops асоціюється значно більше ніж Modern Warfare.