Найгарячіші новини кіберспорту (Dota 2 та CS:GO) за 12-18 жовтня
Завершився груповий етап The International 2022. Катастрофи на Інтернешеналі: всі речі, які пішли не за планом. S1mple подовжує контракт із NaVi, а Entropiq виставляють свій російський ростер на трансфер.
Зміст
GoodBye, BetBoom!
З 15 по 18 жовтня проходив початок основної стадії The International 2022, у якому взяло участь 20 команд з різних регіонів. З плей-інів у груповий етап кваліфікувалися Team Secret і Team Liquid, і тож учасники TI були розділені на такі дві групи: А – BetBoom Team, BOOM Esports, Evil Geniuses, Gladiators, Hokori, OG, PSG.LGD, Royal Never Give Up, Soniqs та Team Liquid; B – beastcoast, Entity, Fnatic, Talon Esports, Team Aster, Team Secret, Team Spirit, Thunder Awaken, TSM FTX і Tundra Esports. Матчі проходили у форматі best-of-2.
У групі А найкращі результати показали EG. В сімох опонентів вони змогли виграти з рахунком 2-0, і лиш у Ліквідів і (несподівано) BOOM-ів вони не змогли взяти жодної перемоги. Вони пройшли у верхню сітку плей-оффа, разом із Liquid, PSG.LGD та OG. У нижню сітку без проблем потрапили Hokori, RNG та Gladiators, а от BOOM довелося перегравати одразу з двома командами, які набрали однакову з ними кількість очків – Soniqs і BB. Але BOOM їх обох без проблем викинули з Інтернешеналу – що особливо приємно у випадку BB, бо ті є росіянською командою, що спонсована букмекерами.
Що ж до групи B, в них домінантною силою була Tundra Esports, яка мала 5 повних перемог, 4 зустрічі зіграла внічию, але жодній команді не віддала обидва матчі. А слідом за ними у верхню сітку пройшли Secret, Aster і Thunder (до речі, перша південноамериканська команда, яка почне плей-офф Інту у віннерах). Fnatic, Team Spirit і beastcoast відправились у лузери одразу, а Entity та Talon довелося перегравати за шанс залишитися на чемпіонаті. І Talon цей двобій не пережили – вони відправилися додому, рівно як і TSM FTX, які навіть не дожили до стадії перегравань.
Плей-офф The International 2022 почнеться вже 20-го жовтня, але завершиться аж 30-го числа. Будемо освітлювати мейн-івент протягом наступних двох дайджестів.
І це навіть не провина PGL…
Ми вже повідомляли про помилку PSG.LGD, за яку ті були суворо покарані (настільки суворо, що пройшли у верхню сітку). Але це квіточки в порівнянні з іншими проблемами, які сталися на турнірі, і на які PGL ніяк не могли вплинути.
Особлива недоля спіткала RNG, які були одними з фаворитів у цьому турнірі. Але все пішло шкереберть коли їхній мідер Somnus не тільки отримав позитивний тест на ковід, але й відчув на собі симптоми цієї хвороби в жахливій формі. Це не дозволило команді зіграти другий матч проти PSG.LGD, і всі її наступні матчі були програні (серед яких була й зустріч проти Hokori, не найсильнішої команди групи).
Вони опустилися в нижню сітку плей-оффу, а наприкінці 17-го жовтня було повідомлено що тренер і всі гравці команди окрім xNova мають позитивний тест – і тож нам залишається лише побажати гравцям якнайшвидшого одужання й блискавичного камбеку на основному етапі.
Друга велика проблема вже стосувалася організації, але не PGL. У матчі між OG та Team Liquid, у Mish-и відбувся дисконект. “Нічого, трапляється” – думали як гравці, так і глядачі, але гра не пускала Mish-у назад до матчу й зарахувала гравцю вихід. Персоналу Valve на Інті знадобилося дві години щоби впоратися з цією проблемою – що неприпустимо-довго для турніру такого рівня. Сподіватимемося, що на плей-оффі не станеться подібних казусів – бо не факт що талантам з Valve вдасться їх виправити наступного разу.
Очікувано
Тим часом на сцені CS:GO відбулося значно менше подій. Зокрема, Natus Vincere перепідписали Олександра “s1mple” Костильова ще аж на три роки. І цього можна було очікувати: мова йде про зірку не тільки світового, але й історичного масштабу – одного з найкращих снайперів в історії Counter-Strike. Які б не були Олександра особисті обставини, NaVi не відпустять гравця, який виправдовує їхнє звання “народжених перемагати”.У той же час чеська Entropiq виставляє свою основну команду на трансфер. І це теж не дивина, бо вона повністю складається з росіян – і якщо ви гадаєте, що це є співпадінням, то в своєму інтерв’ю HLTV Даніель Клоуд (CEO даної організації) прямо заявляє, що “війна” (не “російська війна”, а просто “війна”) не дає їм “реалізувати свої бізнес-целі”. При цьому гравці все ще лишаються частиною Entropiq і будуть брати участь у турнірах аж поки ними не зацікавиться інша організація (чого, сподіваємося, ніколи не станеться).
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл