Новини

Хідекі Камія пішов з Platinum Games!

Цього ніхто не очікував.

Хідекі Камія пішов з Platinum Games!

Майже синхронно, Platinum Games і Хідекі Камія повідомили, що останній іде зі студії, яку створив у 2006 році. Культовий творець, відповідальний за Resident Evil 2, Devil May Cry, Bayonetta та інші серії, не розкрив причину раптового уходу, проте наголосив, що це рішення далося йому нелегко й він продовжуватиме працювати у відеоігровій індустрії.

Цей перебіг подій змушує замислитися не тільки про Project G.G., який Камія-сан розробляв до свого уходу, а й про долю Platinum Games як такої. Більшість постійних франшиз студії створив саме він, і наврядчи Ацуші Інабі вдасться в повній мірі посісти його місце.