Хідекі Камія пішов з Platinum Games!
Цього ніхто не очікував.
Майже синхронно, Platinum Games і Хідекі Камія повідомили, що останній іде зі студії, яку створив у 2006 році. Культовий творець, відповідальний за Resident Evil 2, Devil May Cry, Bayonetta та інші серії, не розкрив причину раптового уходу, проте наголосив, що це рішення далося йому нелегко й він продовжуватиме працювати у відеоігровій індустрії.
Цей перебіг подій змушує замислитися не тільки про Project G.G., який Камія-сан розробляв до свого уходу, а й про долю Platinum Games як такої. Більшість постійних франшиз студії створив саме він, і наврядчи Ацуші Інабі вдасться в повній мірі посісти його місце.
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл