Payday 3: запуск гри виявився невдалим, а все через прив’язку гри до серверів
Сервери не змогли витримати наплив гравців, і вони провели години в меню, не маючи можливості грати
Запуск Payday 3, очікуваного продовження популярної серії ігор, виявився не дуже гладким. Одним зі спірних рішень стало прив’язування Payday 3 до онлайну. Звичайно, гравці не були в захваті від цієї ідеї та висловили своє обурення ще до релізу.
З релізом Payday 3 побоювання гравців підтвердилися: під час раннього доступу для преміального видання гра функціонувала нормально, але під час загального запуску сталася справжня катастрофа. Сервери не змогли витримати наплив гравців, і вони провели години в меню, не маючи можливості грати.
Через кілька годин розробникам вдалося відновити роботу серверів Payday 3, але незабаром сталася повторна поломка: гравці знову не могли пройти будь-що, окрім меню і кількох навчальних рівнів. Наявність офлайн-режиму в грі не передбачена, тому гравці не могли навіть провести пограбування з ботами без підключення до сервера.
Невдоволення гравців проблемами серверів Payday 3 відобразилося в оглядах на платформі Steam, де 67% із 23 тисяч відгуків – негативні.
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл