В сьомому сезоні Overwatch 2 не вийдуть нові кооперативні місії
І у восьмому. Можливо й у дев'ятому.
Якщо ви з якихось причин досі очікували, що режим Invasion у другому Overwatch буде розвиватися та підтримуватися – хоча б у своєму кастрованому вигляді – то ми маємо для вас дві новини. Почнемо з поганої: нових місій не очікується принаймні протягом двох сезонів після шостого (коли, власне, кооперативний режим і буде введений).
Хороша – чи, скоріше, не така погана – полягає в тому, що гнучке формулювання Джереда Неусса, продюсера гри, передбачає, що нові сюжетні місії все ще можуть вийти в найближчому майбутньому. Або не в найближчому. Або можуть не вийти. Після того, що сталося з оригінальним баченням Геройського режиму в OW2, фанатам лишається очікувати найгіршого.
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл