Новини

SAG-AFTRA авторизує страйки проти відеоігрових компаній!

Пролетарії всіх "странъ" напряглися.

SAG-AFTRA авторизує страйки проти відеоігрових компаній!

SAG-AFTRA – профсоюз акторів у США, який налічує 160 тисяч чоловік – повідомив про те, що 98.32% проголосували за авторизацію страйків проти відеоігрових студій та видавців, які не забезпечують своїх акторів зарплатнею, яка враховує інфляцію, а також захистом проти експлуатаційного використання штучного інтелекту. Щоправда, явка на тому голосуванні була в 27.47%, проте так часто й буває.

Що це значить для розробників і видавців?.. Нічого, скоріше за все. Востаннє SAG-AFTRA протестували проти відеоігрової індустрії в 2016 році (так, це не перший раз): масовий страйк протривав 11 місяців і все, що він приніс акторам – це те, що їм почали казати кодові назви проєктів, у яких вони беруть участь (одна з вимог була повідомляти їм справжні назви ігор).

Та й самі SAG-AFTRA наголошують, що авторизація ≠ заклик, і відповідно чи переможуть у новій битві “рабочіє всєх странъ” ми дізнаємося дуже нескоро.