SAG-AFTRA авторизує страйки проти відеоігрових компаній!
Пролетарії всіх "странъ" напряглися.
SAG-AFTRA – профсоюз акторів у США, який налічує 160 тисяч чоловік – повідомив про те, що 98.32% проголосували за авторизацію страйків проти відеоігрових студій та видавців, які не забезпечують своїх акторів зарплатнею, яка враховує інфляцію, а також захистом проти експлуатаційного використання штучного інтелекту. Щоправда, явка на тому голосуванні була в 27.47%, проте так часто й буває.
Що це значить для розробників і видавців?.. Нічого, скоріше за все. Востаннє SAG-AFTRA протестували проти відеоігрової індустрії в 2016 році (так, це не перший раз): масовий страйк протривав 11 місяців і все, що він приніс акторам – це те, що їм почали казати кодові назви проєктів, у яких вони беруть участь (одна з вимог була повідомляти їм справжні назви ігор).
Та й самі SAG-AFTRA наголошують, що авторизація ≠ заклик, і відповідно чи переможуть у новій битві “рабочіє всєх странъ” ми дізнаємося дуже нескоро.
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл