Розробка Gwent добігає кінця, а її розробники – уходять із CD Projekt Red
Але гра все ще буде доступною.
CD Projekt Red звільняють близько 30 співробітників, які працювали над картковою грою по Відьмаку. Причиною тому є неуспіх гри й небажання компанії підтримувати її оновленнями. Хоча вони й заявляли в грудні, що лиш невелика кількість розробників покине студію, схоже, що CDP прийняли інше рішення, додаючи до хвилі звільнень, яка триває в них та в ігровій індустрії.
Але є й радісні новини: сервери Gwent не будуть закриті, й до кінця цього року гра ще отримає своє останнє оновлення! Тож та спільнота, що в гри є, зможе й надалі насолоджуватися проєктом – навіть після уходу його розробників.
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл