Новини

Організація NRG йде з Apex Legends

Організація NRG йде з Apex Legends

— Сьогодні ми оголошуємо про наш вихід з Apex Legends.
Дякуємо нашим гравцям і творцям, як минулим, так і теперішнім, за те, що приєдналися до нас у неймовірній подорожі. Ми змагалися з найкращими, що може запропонувати Apex, і ми бажаємо всім великих успіхів у майбутньому 

А ось так прокоментував причину CEO вже минулої організації:
— ЕА – гівно, скажіть їм і їхній жадібності дякую.