Організація NRG йде з Apex Legends
— Сьогодні ми оголошуємо про наш вихід з Apex Legends.
Дякуємо нашим гравцям і творцям, як минулим, так і теперішнім, за те, що приєдналися до нас у неймовірній подорожі. Ми змагалися з найкращими, що може запропонувати Apex, і ми бажаємо всім великих успіхів у майбутньому
А ось так прокоментував причину CEO вже минулої організації:
— ЕА – гівно, скажіть їм і їхній жадібності дякую.
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл