Новини

3Д-рімейк Wizardry 1981-го вийшов у ранній доступ!

Вперше за 20 років, над серією працюють не японці.

3Д-рімейк Wizardry 1981-го вийшов у ранній доступ!

Американська студія Digital Eclipse представила 3Д-рімейк Wizardry: Proving Grounds of the Mad Overlord. Цей данжен кроулер вийшов у 1981 році, й став одною з квінтесенційних CRPG на ряду з Ultima, суттєво вплинувши на японські рольові ігри. Розробники заявляють, що весь контент оригінальної гри вже присутній у їхньому рімейку, й стан “раннього доступу” стосується тільки візуальних та аудіальних ефектів, фіксу багів, а також додаткового контенту, якого не було в оригіналі.

Варто відзначити, що Digital Eclipse в останній час здебільшого займалася компіляціями старих ігор та відеоігровою презервацію. Через це могли б виникнути сумніви в якості рімейку, проте наразі в Стімі він має 86% позитивних відгуків. Якщо ціна в 600 грн вас не відлякує – гра доступна в Steam та GOG.