Дайджести

Найгарячіші новини кіберспорту за 17-22 квітня

Завершується DreamLeague Season 19 - онлайн-турнір з Доти, який припав на вихід 7.33. Проходить плей-офф Intel Extreme Masters Rio 2023.

Зміст

  • 1 Час перевчатися на ходу!

  • 2 ESL базують😎

Найгарячіші новини кіберспорту за 17-22 квітня

Час перевчатися на ходу!

У минулому кіберспортивному дайджесті, ми вже згадували DreamLeague Season 19, на який Nigma Galaxy повернула Miracle- у ролі гравця. Це, однак, не допомогло їм пройти далі першого групового етапу, й тож у другий потрапили Gaimin Gladiators, Shopify Rebellion, Evil Geniuses і TSM з групи А та Team Liquid, Tundra Esports, beastcoast й OG й групи B. Результати змагань вже між цими командами були напрочуд очікуваними: найкращі команди тих груп (тобто Gaimin Gladiators і Team Liquid) отримали місце у верхній сітці, а другі найкращі (тобто Shopify Rebellion і Tundra Esports) – у нижній.

Плей-офф обіцяє бути коротким, і завершиться вже в неділю ввечорі, але, тим не менш, дещо робить його вельми цікавим. Якщо всі попередні матчі проходили на 7.32e, то плей-офф стане першими тір-1 змаганнями на 7.33, який вийшов днем раніше. І цей патч – найбільший за останні кілька років: у ньому є все від розширення мапи та нового виду героїв за атрибутом до перероблених героїв і предметів (ми коротко оглянули його в нашому Telegram-каналі). Схоже, що Valve підлаштували дату виходу оновлення під свою змагальну лігу, Dota Pro Circuit, але не врахували тір-1 турнір від DreamHack (який, між іншим, має вдвічі більший призовий фонд, ніж майбутній Berlin Major, і його переможець отримає слот на Riyadh Masters 2023).

З іншого боку, це зробить змагання у фіналі вельми непередбачуваними, й ми з нетерпінням очікуємо наступного дайджесту, де ми освітимо результати турніру!

ESL базують😎

Цей тиждень, однак, почався не з DreamLeague, а з Intel Extreme Masters Rio 2023 – турніру з CS:GO з призовим фондом у $250,000, який відбувається в Ріо (рівно як і останній з минулорічних мейджорів). На нього кваліфікувалося 16 команд з 4-х регіонів: FaZe Clan, Fnatic, MOUZ, Natus Vincere, Ninjas in Pyjamas, Team Vitality, FURIA Esports, Heroic, Cloud9, OG, 9INE, BIG, MIBR, 9z Team, The MongolZ й Imperial Esports (останніх, до речі, запросили замість руснявих віртусів, за що ми вдячні організаторам з ESL).

Груповий етап поділив команди на дві групи й проходив у форматі подвійного вибування. З нього одразу в півфінал вийшли переможці верхньої сітки, а саме Natus Vincere і Cloud9. У чвертьфіналі ж змагалися ті, хто програв у фіналі верхньої сітки (BIG і FURIA Espors) і переможці нижньої сітки (Heroic і Team Vitality) – вони вже відіграли свої матчі, й за результатами, саме останні дві команди пройшли далі (нижньої сітки в цьому плей-оффі немає). Як і DreamLeague, IEM Rio 2023 завершиться вже 23-го квітня.