Дайджести

Найгарячіші новини кіберспорту за 10-16 квітня

SumaiL у китайській команді та неочікуване повернення Miracle-: Nigma Galaxy дивує фанатів! Всі учасники BLAST.tv Paris Major 2023 були визначені. Ще один культовий турнір з Super Smash Bros. закривається - але цього разу не через Nintendo.

Зміст

  • 1 Китайські хитрощі

  • 2 RMR-и пройдені

  • 3 Вони просто збанкрутіли

Найгарячіші новини кіберспорту за 10-16 квітня

Китайські хитрощі

Поки другий дивізіон Dota Pro Circuit відіграє свої матчі, глядачі очікують на Berlin Major поки дивляться другий груповий етап DreamLeague Season 19, а в русні знову скандал із підставними матчами (який ми не будемо висвітлювати, адже він дуже тривіальний і не гідний уваги українського видання), у команди Nigma Galaxy та її гравців відбуваються неочікувані зрушення.

По-перше, SumaiL буде грати за китайську Team Aster – про що спочатку ходили чутки, а потім це підтвердили самі Nigma. Рішення взяти пакистанського гравця було прийнято Aster через візові проблеми, які виникли при спробах потрапити на Berlin Major: гравцю Xwy не дали візу, й тож його потрібно було замінити кимось, хто без проблем пройде крізь візовий контроль. Подібні візові проблеми, до речі, мають і русняві BetBoom Team: Pure не поїде на мейджор, і тож команда переставила Nightfall на його позицію і шукає нового оффлейнера – за що ми безмежно раді й вдячні ESL за такий подарунок українським вболівальникам.

По-друге, легендарський йордансько-польський гравець Miracle- повернувся в основний склад Nigma Galaxy!… На один турнір. На груповому етапі вищезгаданої DreamLeague, команда вирішила замінити ATF на Міракла – між іншим, співорганізатора Ніґми – що заздалегідь анонсувала в своїх соцмережах. На жаль, культовий кіберспортсмен не сильно допоміг своїй команді: вони виграли лиш одну зустріч і ще в двох отримали нічию, й цього було недостатньо щоби продовжити змагання в другому груповому етапі.

RMR-и пройдені

Минулого тижня ми почали огляд BLAST.tv Paris Major 2023 – а вірніше їхніх RMR-ів: ми встигли повністю оглянути European RMR A та Asia-Pacific RMR, а також частково – American RMR. Цього тижня, однак, усі RMR-и до Парижського Мейджору завершилися, й більше того – European RMR Decider, у якому визначалася остання команда, яка потрапить на змагання, також добіг кінця. Тож сьогодні ми зможемо перелічити всіх, хто зможе поборотися за призовий фонд у $1,250,000.

Одразу в Legends, до вже-названих Natus Vincere, Fnatic, Into The Breach і Bad News Eagles, потрапили 9INE, Heroic і Team Vitality з другої європейської кваліфікації, а також FURIA Esports з американської. В Challengers, окрім Team GamerLegion, Apeks і OG, з European RMR B потрапили G2 Esports, FORZE Esports і Ninjas in Pyjamas; з American RMR – paiN Gaming. У Contenders, окрім MOUZ, Grayhound Gaming і The MongolZ, кваліфікувалися ENCE, Complexity Gaming, Fluxo й FaZe Clan.

Вже 8-го травня розпочнуть змагання, команди із Challengers і Contenders розпочнуть змагання за перехід у стадію Legends, а вже з неї команди виходитимуть у плей-офф.

Вони просто збанкрутіли

Зазвичай, коли на професійній сцені Super Smash Bros. якийсь організатор турнірів заявляє про своє закриття, до цього докладає руку Nintendo – які, вочевидь, мають дуже специфічне ставлення до фанатів своїх ігор. Цього разу, однак, усе інакше: Shine Series анонсували, що їхня наступна подія стане останньою через фінансові труднощі.

Як заявляють організатори Шайну, навіть після, всієї фінансової підтримки, що вони отримали, вони все одно мають 10 тисяч доларів боргу, й планують запустити мерч з метою покрити витрати на цьогорічний турнір. Вони планують бути відкритими щодо всієї “фіскальної дорожньої мапи” свого останнього турніру й зустріти в останній раз усіх у серпні.