Найгарячіші новини кіберспорту (крім Valve) за 28 вересня – 7 жовтня
Пройшла play-in стадія 2022 League of Legends World Championship. Завершився Lost Tech City 2022 – турнір по Super Smash Bros. Natus Vincere розпустила суто-росіянський ростер з PUBG Mobile.
Зміст
Кінець початку
The International 2022 Last Chance Qualifier стартує лише завтра, але тим часом фанати Ліги Легенд вже мали змогу додивитися аналогічну плей-ін стадію свого світового чемпіонату. Він проходив з 29 вересня по 4 жовтня оффлайн у Мехіко, й у ньому взяли участь 12 команд, що були поділені на дві групи. В групу А входили: Fnatic, Evil Geniuses, LOUD, DetonatioN FocusMe, Beyond Gaming і The Chiefs eSports Club; у групу B – DRX, Royal Never Give Up, MAD Lions, Saigon Buffalo, Isurus Gaming і Istanbul Wildcats.
Ті дві команди, які завершили перший етап плей-інів найкраще за всіх у своїй групі (ними стали Fnatic із рахунком 4-1 і DRX, які не програли жодної зустрічі), відразу потрапили в груповий етап. Натомість Beyond, Chiefs, Isurus і Wildcats, які зайняли останні місця, вибули з чемпіонату.
Усі інші команди ж були відправлені на другий етап плей-інів, де кожна зустріч проводилася у форматі best-of-5 і серед учасників розігрувалося два останніх місця в основній події 2022 Worlds. Їх здобули RNG та EG, які доєднаються до інших команд вже завтра в Нью-Йорку, в Театрі Хулу на Медісон Сквер Ґардені.
Знову Смеш?
З 30-го вересня й по 2 жовтня в Сан Антоніо проходив Lost Tech City 2022 – мейджор з Super Smash Bros. Ultimate та Melee, який охоплював як 1v1, так і 2v2. Призові фонди дуельного режиму були більшими за командний ($13,360 проти $1,240 в Ultimate, $8,080 проти $580 в Melee), що в світі файтингів не є дивиною.
В Ultimate, переможцем 1v1 став Тайлер “Marss” Мартінс – гравець на Самус від організації Panda Global – у той час як у 2v2 перемогли Спенсер “Scend” Гарнер і Луіс “Lui$” Осегера Рамос. Melee 1v1 очікувано взяв Джозеф “Mango” Маркес від Cloud9 на своїх фірмових Фоксі та Фалконі, а в 2v2 перше місце взяли Хуан “Hungrybox” Дебідма від Team Liquid та Джастін “Plup” Макграт від Panda Global.
Кожна з цих двох дисциплін давала гравцям у топ-8 очки Smash World Tour, а топ-3 одразу кваліфікуються на Panda Cup Finale – найголовніші турніри з Smash Bros у цьому році з чималими призовими фондами ($125,000 і $50,000 на дисципліну відповідно).
“А што случілась?” – 4
PUBG Mobile – це дисципліна, яку ми нечасто оглядаємо на Blessed Esports, але сьогодні є привід. Бо Natus Vincere розпустила свій ростер з цієї гри – і це не може бути нічим іншим як хорошою новиною, бо в ньому всі чотири гравці були росіянами. І одне діло якщо б ці гравці були невдахами – але ні, вони були призерами на багатьох чемпіонатах (зокрема, на PUBG Mobile Global Championship 2021 вони зайняли друге місце).
За словами самих NaVi, команда виграла їм більше мільйона доларів призовими, й відмовлятися від такого ростеру з позиції “business as usual” було б нелогічно. Але, видимо, позиція української команди в даному питанні була іншою, й можете лишень уявити яка реакція на це була в російськомовних інтернетах. Буцімто, NaVi самі собі гірше зробили, й що кращого складу вони не знайдуть, а до гравців у будь-якому разі постучиться якась команда (Cloud9, не інакше).
Нехай це все й правда. Але якщо так, якщо для NaVi репутаційна шкода нарешті перестала важити менше за прибуткову шкоду, то це лиш одна додаткова причина пишатися даною організацією.
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл