Найгарячіші новини кіберспорту (крім Valve) за 15-21 жовтня
2022 League of Legends World Championship: кінець групового етапу й початок плей-оффу. У Валоранті продовжується міжсезоння та трансфери.
Зміст
Довгий бій Кореї з Китаєм
Груповий етап Worlds 2022 з Ліги Легенд завершився. Минулого разу ми вам розповіли про результати групи А, і зокрема те, що з неї в плей-офф потрапили команди T1 і Edward Gaming. Сьогодні прийшла черга інших трьох груп: тож, з групи B слот у фіналі здобули JD Gaming і DWG KIA; з групи C – DRX і Rogue; з групи D – Gen.G та Royal Never Give Up. Що ж до плей-оффу, наразі в ньому пройшла лише одна зустріч – JD Gaming проти Rogue. У ньому остання програла всі матчі в цій best-of-5 серії, і так як плей-оффи Worlds не передбачають нижню сітку, ця команда вилетіла з чемпіонату.
І це не дивно, бо Rogue – єдина європейська команда, яка змогла дістатися стадії плей-оффу. З кожної групи окрім C переможцями виходили китайська й корейська команди, й лише з C замість китайців у фінали просунулися Rogue. Цього року ситуація склалася ще більш на користь цих двох регіонів ніж минулого року (коли в фінал замість третьої китайської також потрапила американська Cloud9. Більше того, усі топ-4 команди з попереднього Worlds потрапили в плей-офф цього, а з топ-8 в обох чемпіонатах були присутні RNG. З року в рік, Ліга Легенд ледве-змінюється.
Наступний матч у плей-оффі відбудеться вже опівночі – він буде між T1 та RNG, й переможець цієї зустрічі змагатиметься в півфіналі з JD. просування по турнірій сітці буде повільним: в кожній стадії проходитиме одна зустріч на день, а інтервали між стадіями будуть тривалістю в тиждень. В останньому дайджесті місяця ми встигнемо освітити лиш 1/4 фіналу.
Зміни кожен день
Тим часом в іншій грі від Riot Games, шутері Valorant, чемпіонат світу давно пройшов. Riot Games встигла вибрати в кожному регіоні команд-партнерів (тобто тих, які приносять їй більше грошей і будуть допущені до тір-1 змагань), і різні команди ледь не щодня підписують нових гравців, а іноді й цілі ростери, організації яких партнерами Райотів не стали. Сьогодні розповімо про ті з таких випадків, які ми не встигли освітити в окремих випусках новин.
Gen.G Esports підписали новий ростер, який повністю складається з корейських гравців. У його склад увійшли Кім “Meteor” Те-О, Лі “k1Ng” Син-вон, Кан “iNTRO” Син-гюн, Ю “TS” Те-сок, Йом “eKo” Ван-рен і Кім “Secret” Ха-джін. Клуб також прийняв на роботу тренера Лі “bail” Сон-чже, а Кріса “Elmapuddy” Теббіта підвищила до головного тренера. Для Gen.G це означає повернення до регіону Pacific, частиною якого є Північна Корея (Батьківщина організації).
Таке ж повернення зробить і T1, що для її гравців із інших регіонів означає потребу в пошуку нової команди. Один із таких гравців, Зандер “thwifo” Кім, вже її знайшов: NRG планують закінчити Зандером свій ростер з шести гравців. Поки що гравець не був підписаний і лишається в інактиві Т1, але анонс переходу очікується найближчим часом.
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл