Колись Microsoft намагалися вкрасти в Sony права на LittleBigPlanet
Після несподіваного закриття серверів LittleBigPlanet 3, на каналі MinnMax вийшло інтерв’ю зі спіпзасновником студії Media Molecule Марком Гейлі. В ньому розробник у деталях переповів історію створення їхньої культової франшизи, й один з її цікавих епізодів став відомим фанатам уперше: Microsoft – нехай і дуже незграбно – але намагалися вкрасти LittleBigPlanet у Sony ще в 2007 році.
Як пригадує Гейлі, хоча Sony проспонсорували півроку розробки першої LittleBigPlanet, не було жодного документу, який посвідчував би, що ця франшиза є власністю Sony чи що Media Molecule взагалі зобов’язані продовжувати працювати над своєю грою із Sony. Невідомо чи знали про це Microsoft, але один з представників цієї компанії був на GDC 2007, де гру вперше показували на широкий загал. І він був вражений нею.
Подальші події були значно менш формальними, ніж ви могли очікувати: члени студії та представник від Xbox… Набухалися, й коли вже був час розходитися, останній згадав, що прийшов не просто весело провести час, але й був на місії. Проте коли він озвучив свою мету – а саме схилити розробників до того, щоби вони “стрибнули з корабля” Sony на корабль Майків – навіть йому самому стало соромно. Й тим паче творці LittleBigPlanet розуміли, що шалені гроші не вартують зради моральних принципів та друзів, яких вже на той час ті мали в компанії Sony.
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл