Новини

Dendi нарешті відповів щодо ставлення lowskill-а до України

Його відповідь не задовільнила нікого.

Dendi нарешті відповів щодо ставлення lowskill-а до України

Нагадаємо, що B8 Esports нещодавно вперше перемогли на турнірі – European Pro League Season 14 – із угорцем lowskill, який у пабі назвав Україну “тір-10 країною”. Ви могли помітити, що в нашому висвітленні висловів керрі-гравця була ремарка – бо могли посилатися лише на один скріншот без контексту, й тож він цілком міг бути фейковим.

Вчора, однак, Ghostik узяв інтерв’ю в Dendi, володаря та мідера B8, й запросив коментар щодо ситуації (бо команда жодного разу не згадувала про це в своїх соцмережах). Він підтвердив те, що такий інцидент дійсно був, однак виправдав це досить нестурбовано. Цитуємо: “Що про нього сказати, ну, мале, дурне: щось там, написав гівняшку в матчмейкингу, потім зразу пожалів, от… Ну і… Все, шо ж зробиш”.

Коли Ghostik запитав чому не було публічного вибачення від гравця, він відповів, що lowskill не має для цього медійної платформи – лише твіттер з малою кількістю підписників. Dendi також зазначив, що гравець поки що не знаходиться офіційно в B8, і тож, хоч його можна попросити написати вибачення, Данило не бачить сенсу його “пушити”. Усе інше в цьому сегменті інтерв’ю – це саркастичні жарти від Dendi про “йому треба відрубати яйця”.

Вкрай слабенька позиція від голови B8 Esports. По-перше, що значить “мале дурне”? Гравцю 23 роки: паб у Доті чи ні – а, будучи гравцем із кар’єрою, в цьому віці варто вже вміти слідкувати за словами. По-друге, Dendi, вочевидь, не розуміє як працює твіттер: неважливо скільки в тебе підписників – подібні вибачення, при достатніх репостах, побачать усі. По-третє, гравець має перепросити не щоби “його засудили до кастрації”, а хоча б щоби не створювати прецеденту, коли гравець-українофоб спокійно грає за українську команду.

То що, очікуємо lowskill-а в B8? Ми думали це вже дно для українського кіберспорту, але знизу постукали.