Новини

#BanGTAVI, або як проросійські американські шизоїди намагаються скасувати гру від Rockstar

Вони невиправні.

#BanGTAVI, або як проросійські американські шизоїди намагаються скасувати гру від Rockstar

Не існує GTA, яку не намагалися заборонити. За розпусту, пропаганду насилля, неполіткоректність – список можна продовжувати вічно. Хоча насправді ж проблема ніколи не була в тому, що через GTA діти йдуть влаштовувати тир у школі – просто паразитуванням на жорстко-сатиричних творах, які висміюють реальні проблеми суспільства, легко заробити собі політичний капітал.

GTA VI, вже на моменті виходу першого трейлеру, не стала виключенням. Але от що цікаво: якщо раніше ці ігри “кенселила” високодуховна консервативна публіка, то зараз цього найбільше очікували від, так би мовити, “нових пуритан” – західних лівачків, високочутливих представників ЛГБТК+ спільноти тощо. І хоча все ще попереду, гра все ще може образити абсолютно всі групи американського суспільства – першими, хто почали бойкотувати GTA VI, знову були радикально налаштовані консерватори.

І ви уявити собі не можете наскільки ж люті шизоїди цього разу взялися за кенсел GTA VI. Більшість дискусії на цю тему зараз обертається навколо слів цих людей: “Ось, у трейлері гри засвітилися жопи, хіба ми хочемо щоби наші діти грали в це?” – на що їм справедливо зазначають, що GTA – це не гра для дітей і про це в трейлері пишеться на самому початку.

Але мало хто занурюється в персоналії. Ось, гру кенселить за дупи Rev Laskaris: заходимо в його профіль – і бачимо згори фото пині, лукашенко та інших диктаторів країн-ображенок. Ось, Джексон Гінкл бреше про те, що йому пропонували роль у грі, й закликає Rockstar “знайти Бога” – а Гінкл є американським діячем, який цитує на своїх стрімах russia today та прохає кидати в чат “зетки” під фонкові нарізки російської армії в Україні.

Недовго порившись по подібних профілях, ви виявите, що вам прилітають у рекомендації:
1) люди, які звинувачують Рокстар у “сіонізмі”, бо голови Take-Two – етнічні євреї (при тому що вони навіть не мають ізраїльського громадянства);
2) відверті росіянські пропагандисти з характерними нікнеймами по типу “СпецнаZ 007”;
3) люта шизоїдна маса, яка кличе себе “MAGA комуністами” на чолі з Хаз Аль-Діном (прапор росії в нікнеймі додається) – так-так, американські нацболи існують.
Усі вони відволіклися від своєї щоденної підтримки Палестини та Венесуели щоби похайпити на GTA VI і привернути увагу до своїх шизоїдних тейків.

Я зазвичай не використовую мат у своїх текстах, але американці остаточно їбанулися. До речі, панове вестернові правачки які нахвалювали росію за “відсутність кенсел-культури”, що там у вас по кенсел-культурі?)))