Новини

CD Projekt RED завершила роботу над Cyberpunk 2077

Але команда обіцяє випустити ще кілька виправлень для Cyberpunk 2077

CD Projekt RED завершила роботу над Cyberpunk 2077

В інтерв’ю виданню PC Gamer геймдиректор студії Гейб Аматанджело повідомив, що розробку сиквела Cyberpunk 2077 під кодовою назвою Project Orion уже розпочато. Це означає, що шанувальники гри зможуть очікувати продовження історії в “найближчому” майбутньому.

Розробкою продовження займатиметься бостонська студія CD Projekt RED. Головний польський офіс підтримуватиме цю роботу і паралельно займатиметься розробкою нової трилогії “Відьмака”.

Згідно з даними від SteamDB, 26 вересня одночасно в Cyberpunk 2077 грало понад 246 000 гравців, а наступного дня – близько 238 000. Це найвищі показники з моменту релізу в грудні 2020 року. А у вересні 2022 року після виходу аніме Cyberpunk: Edgerunners, максимальна кількість гравців склала близько 137 000.