CD Projekt RED завершила роботу над Cyberpunk 2077
Але команда обіцяє випустити ще кілька виправлень для Cyberpunk 2077
В інтерв’ю виданню PC Gamer геймдиректор студії Гейб Аматанджело повідомив, що розробку сиквела Cyberpunk 2077 під кодовою назвою Project Orion уже розпочато. Це означає, що шанувальники гри зможуть очікувати продовження історії в “найближчому” майбутньому.
Розробкою продовження займатиметься бостонська студія CD Projekt RED. Головний польський офіс підтримуватиме цю роботу і паралельно займатиметься розробкою нової трилогії “Відьмака”.
Згідно з даними від SteamDB, 26 вересня одночасно в Cyberpunk 2077 грало понад 246 000 гравців, а наступного дня – близько 238 000. Це найвищі показники з моменту релізу в грудні 2020 року. А у вересні 2022 року після виходу аніме Cyberpunk: Edgerunners, максимальна кількість гравців склала близько 137 000.
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл