Capcom не виключає можливості створення ремейків спін-офф Resident Evil
Нещодавно Capcom опублікувала питання та відповіді на загальних зборах акціонерів. Один з акціонерів запитав, чи Capcom "випускатиме висококласні ремейки тільки основних ігор серії Resident Evil".
Нещодавно Capcom опублікувала питання та відповіді на загальних зборах акціонерів. Один з акціонерів запитав, чи Capcom “випускатиме висококласні ремейки тільки основних ігор серії Resident Evil”.
На це Capcom відповіла, що вони “ведуть дискусії щодо майбутнього розширення цієї серії, щоб нею можна було насолоджуватися”. Ця теза не дає прямої відповіді, але натякає, що поточна позиція Capcom не виключає можливості створення ремейків спін-офф Resident Evil (наприклад, Resident Evil: Code Veronica або Resident Evil Revelations).
Додамо, що у кінці RE4 Remake є кат-сцена, яку можна сприйняти за тізер RE5 Remake, тому навіть якщо наступна гра серії Resident Evil буде ремейком, то, скоріш за все, це буде RE5.
Головне – boulder-punching asshole має отримати ремейк)
Читають зараз
Схожі статті