Новини

Багатокористувацька Fallout 76 із самого початку була поганою ідеєю

Тодд Говард від самого початку вважав створення багатокористувацької гри поганою ідеєю

Багатокористувацька Fallout 76 із самого початку була поганою ідеєю

Провідний дизайнер Skyrim, Брюс Несміт, зазначив, що Тодд Говард, голова Bethesda, від самого початку вважав створення багатокористувацької гри “поганою ідеєю”. Але з плином часу тиск шанувальників і популярність мультиплеєрних ігор змусили Говарда змінити свою думку.

Fallout 76 зіткнулася з неприємностями від самого початку. Однак, незважаючи на це, Bethesda Games Studios вклала зусилля в доопрацювання і поліпшення Fallout 76.