Багатокористувацька Fallout 76 із самого початку була поганою ідеєю
Тодд Говард від самого початку вважав створення багатокористувацької гри поганою ідеєю
Провідний дизайнер Skyrim, Брюс Несміт, зазначив, що Тодд Говард, голова Bethesda, від самого початку вважав створення багатокористувацької гри “поганою ідеєю”. Але з плином часу тиск шанувальників і популярність мультиплеєрних ігор змусили Говарда змінити свою думку.
Fallout 76 зіткнулася з неприємностями від самого початку. Однак, незважаючи на це, Bethesda Games Studios вклала зусилля в доопрацювання і поліпшення Fallout 76.
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл