Анонсована нова RTS у всесвіті Warhammer Age of Sigmar
Про фанатів фентезійної ВаХи не забули.
Франшиза Warhammer вже має серію чудових стратегій у реальному часі – Dawn of War. Але крім того, що останню її частину прийняли вкрай недобре, вона була суто у футуристичному сетингу ВаХи 40K – безумовно більш популярному, але й таким, що залишає фанатів фентезійного Age of Sigmar в очікуванні.
І схоже, що нова Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin покликана задовольнити саме цю нішу. Це буде стратегія ААА-рівня від Frontier Developments, яка, за традицією жару, матиме одиночну кампанію та мультиплеєр (1v1 та 2v2). Дуже мало відомо про цей проєкт (розробники лишень показали його тізер, геймплей покажуть тільки наступного місяця), окрім того, що в грі буде 4 раси, вона матиме крос-платформний мультиплеєр та бету в найближчому майбутньому.
Так чи інакше, це виглядає як чудовий подарунок фанатам жанру RTS у світі, де Warcraft III Reforged існує.
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл