Новини

Activision Blizzard визнали проблеми Overwatch League і Call of Duty League

Компанія вчиться на помилках??

Activision Blizzard визнали проблеми Overwatch League і Call of Duty League

У своєму звіті для інвесторів, компанія висловила занепокоєння щодо не тільки прибутковості, але й загалом довговічності своїх кіберспортивних ліг. Причинами тому вони визначають, головним чином, високі внески за участь і низький рівень інтересу з боку глядачів (порівняно з іграми від Valve чи Riot він критично низький).

Activision Blizzard заявили, що працюють на подоланням цих проблем, і надали для цього приблизний план: переглядання поточної моделі фінансування турнірів, покращення якості трансляції.

Вперше за довгий час, у нас є за що хвалити Activision Blizzard (принаймні поки що): вони не згорнули підтримку кіберспортивної дисципліни в передчутті, що вона й із нею скоро помре. Бо, нагадаємо, саме це трапилось із Heroes of the Storm