Новини

А ви помітили, як у Fortnite вийшов Guitar Hero?

#metaverse #web3 #NFT

А ви помітили, як у Fortnite вийшов Guitar Hero?

Epic Games вже давно націлилися на перетворення Fortnite на “метавсесвіт” – або, якщо без усієї цієї “web3.0 NFT” маркетингової маячні, на “гру, яка замінить вашим дітлахам усі інші ігри, й вони ніколи не дізнаються наскільки ж індустрія насправді цікава й різноманітна”. На Roblox, по суті, так.

З невеликою перервою у Фортнайті вийшли: перегони (і ні, це не “Рокет Ліга у Фортнайті” – це саме що аркадні перегони за мотивами Rocket League), Лего-виживач, а вчора вночі вийшов Fortnite Festival: ритм-гра, в якій ви виконуєте популярні пісні. І це тупо Guitar Hero – принаймні, на перший погляд людини, яка ніколи не грала в ритм-ігри.

З одного боку, це цікавий шлях розвитку для гри, яка спочатку мала бути лутер-шутером (Fortnite: Save the World), потім стала батл-роялем і забила на свій лутер-шутер режим. Але, знаючи досвід інших ігор, які намагалися бути всім і одразу, є сумніви щодо того, що ці режими довго проіснують – чи принаймні довго будуть популярними.

Час покаже, звісно, але той же Roblox має нескінченний потік контенту, який творять самі користувачі – в успіх “метавсесвітів”, керованих великими корпораціями, не дуже віриться (Марк Цукерберг не дасть збрехати).