Новини

ЗМІ повідомляють, що Nintendo показала Switch 2 на gamescom 2023

За закритими дверима.

ЗМІ повідомляють, що Nintendo показала Switch 2 на gamescom 2023

Ця новина йде не з “неназваних, але перевірених” твіттерних інсайдерів. Нею прикрашають собою сторінки таких видань як Eurogamer і VGC з посиланням на розробників ігор – бо саме їм Nintendo презентувала Switch 2. Якщо вірити вищезазначеним журналам, то компанія демонструвала як на новій консолі йде Breath of the Wild із покращеною графікою, а також тех-демо п’ятого Unreal Engine, The Matrix Awakens.

Останнє особливо цікаво, бо VGC повідомляють, що, попри наявність портативного режиму, візуал ігор на цій консолі можна порівняти з PS5 та Xbox Series. І хоча консольні геймери не повірили в те, що це можливо, ПК-геймерам усе стало ясно, коли мова зайшла про використання технології Nvidia DLSS.

Питання лиш у тому скільки така консоль буде коштувати… Бо в статтях повідомлялося, що в неї буде LCD-екран, а не OLED, заради вдешевлення виробництва.