Новини

Згадку багатокористувацького режиму Cyberpunk 2077 виявили в титрах DLC Phantom Liberty

Уперше чутки про мультиплеєр у Cyberpunk 2077 з'явилися задовго до самого релізу гри

Згадку багатокористувацького режиму Cyberpunk 2077 виявили в титрах DLC Phantom Liberty

Уперше чутки про мультиплеєр у Cyberpunk 2077 з’явилися задовго до самого релізу гри. Розробники CD Projekt RED натякали на можливість додавання цього режиму і навіть обіцяли його в майбутньому. Однак після проблемного запуску та негативного відгуку гравців, студія вирішила відмовитися від цієї ідеї та зосередитися на виправленні помилок і поліпшенні одиночного режиму.

Незважаючи на це, деякі гравці виявили деякі цікаві деталі в титрах гри. Після проходження Cyberpunk 2077 Phantom Liberty геймери помітили розділ, присвячений команді мультиплеєра.