Згадку багатокористувацького режиму Cyberpunk 2077 виявили в титрах DLC Phantom Liberty
Уперше чутки про мультиплеєр у Cyberpunk 2077 з'явилися задовго до самого релізу гри
Уперше чутки про мультиплеєр у Cyberpunk 2077 з’явилися задовго до самого релізу гри. Розробники CD Projekt RED натякали на можливість додавання цього режиму і навіть обіцяли його в майбутньому. Однак після проблемного запуску та негативного відгуку гравців, студія вирішила відмовитися від цієї ідеї та зосередитися на виправленні помилок і поліпшенні одиночного режиму.
Незважаючи на це, деякі гравці виявили деякі цікаві деталі в титрах гри. Після проходження Cyberpunk 2077 Phantom Liberty геймери помітили розділ, присвячений команді мультиплеєра.
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл