Новини

В один день пройдуть одразу дві презентації: State of Play та Nintendo Direct

Фанати інді-ігор, радійте!

В один день пройдуть одразу дві презентації: State of Play та Nintendo Direct

Поки вся геймерська спільнота обурюється тому, як Unity вбиває інді-ігри, Sony – неочікувано для своїх фанатів, які тільки й чекають що нового інтерактивного кіна – вирішила провести State of Play, який присвячений інді-тайтлам та іншим іграм від сторонніх студій! За нашим часом, він пройде досить пізно – рівно опівночі з сьогодні на завтра.

На той же день за тихоокеанським часом, і на 17:00 сьогодні за нашим, Nintendo проведе свою презентацію, яка триватиме 40 хвилин і в якій нам розкажуть про ігри, що вийдуть взимку. Знаючи Nintendo, можна зі впевненістю сказати, що на презентації буде чимало інді, й тож якщо ви фанат цього сегменту індустрії – поміж драми навколо неї сьогодні для вас буде справжнісіньке свято.