Новини

В CS2 можна було отримати бан, якщо грати на ОС Windows 7

Користувачі, заблоковані в грі, звернулися до розробників з проханням вирішити проблему

В CS2 можна було отримати бан, якщо грати на ОС Windows 7

Безліч гравців звернулися на форуми Steam і спільноти Reddit, щоб поділитися своїми враженнями і надіями на швидке вирішення проблеми. Вони зазначають, що бета-тест Counter-Strike 2 прекрасно функціонував на Windows 7, і вони ніколи не стикалися з подібними проблемами.

Повідомлення гравців чітко показують, що гра автоматично видає бани за використання Windows 7, визначаючи їх як потенційних порушників правил. Мабуть, Valve, розробники Counter-Strike 2, випустили з уваги відповідні налаштування сумісності і не врахували старі операційні системи.

Однак, на даний момент, Valve ще не надала офіційне пояснення щодо цієї помилки, проте сьогодні вже почались розблокування помилково обмежених гравців.