В CS2 можна було отримати бан, якщо грати на ОС Windows 7
Користувачі, заблоковані в грі, звернулися до розробників з проханням вирішити проблему
Безліч гравців звернулися на форуми Steam і спільноти Reddit, щоб поділитися своїми враженнями і надіями на швидке вирішення проблеми. Вони зазначають, що бета-тест Counter-Strike 2 прекрасно функціонував на Windows 7, і вони ніколи не стикалися з подібними проблемами.
Повідомлення гравців чітко показують, що гра автоматично видає бани за використання Windows 7, визначаючи їх як потенційних порушників правил. Мабуть, Valve, розробники Counter-Strike 2, випустили з уваги відповідні налаштування сумісності і не врахували старі операційні системи.
Однак, на даний момент, Valve ще не надала офіційне пояснення щодо цієї помилки, проте сьогодні вже почались розблокування помилково обмежених гравців.
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл