Новини

UESF забороняє малоросам виступати на своїх турнірах

Переможці TI - не виключення.

UESF забороняє малоросам виступати на своїх турнірах

Українська Федерація Кіберспорту почала складати бан-ліст гравців, які не зможуть взяти участь у їхніх турнірах через гру в російських організаціях після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну (виходить, половина української сцени Доти 2). В список вже потрапили нинішні та колішні гравці Team Spirit: з Dota 2 це колишні переможці TI, Mira та Yatoro, а з CS – zont1x і w0nderful.

Варто відмітити, що цей крок буде суто-символічним. UESF ніколи не влаштовувала достатньо великі турніри, щоби на них брали участь тір-1 команди. Проте це буде своєрідною “міткою” на гравці, з якою його не візьмуть ні в яку добросовісну українську організацію (тобто ні в яку крім NaVi).

До речі, справді цікаво: чи будуть у список занесені українські команди, які не позбулися росіян після 24-го лютого?