Новини

Ubisoft не можуть випустити навіть клон Call of Duty

Tom Clancy's XDefiant не пройшов перевірку якості.

Ubisoft не можуть випустити навіть клон Call of Duty

Змагальний шутер від першої особи Tom Clancy’s XDefiant мав вийти цього літа. Проте ось, іде 11 вересня, й на сайті гри виходить пост, у якому виявляється, що проєкт не пройшов сертифікацію Sony та Microsoft.

Хто не знає, перед виходом гри на більшість консолей вона має пройти перевірку на якість. І мова не про критичну оцінку гри – мова про баги та загалом іграбельність проєкту. І XDefiant її не пройшов – при тому що мав бета-тестування.

Тож коли тепер вийде гра? Якщо гру одобрять – то в другій половині вересня. Якщо одобрять тільки з умовою патчу першого дня – то в першій половині жовтня (бо той патч іще треба зробити).