Новини

У володарів делюкс-видання Suicide Squad: Kill the Justice League забрали ранній доступ

У володарів делюкс-видання Suicide Squad: Kill the Justice League забрали ранній доступ

Не встиг ранній доступ до нової гри від Rocksteady Studios розпочатися в усіх регіонах, як новозеландським гравцям він був раптово відключений. Причина: через баг, сюжетна кампанія при першому запуску ставала автоматично пройденою. Це досить критична неприємність, за яку вже можна посварити студію, але й, здавалося б, це не велика проблема – подібне ж можна виправити за кілька годин, чи не так?

Справа в тім, що ранній доступ був тільки у володарів делюкс-видання – а вони заплатили за гру на $30 більше! І “відключення” цього раннього доступу відбулося в найнеприємніший з можливих способів: були відключені сервери гри, а значить оффлайн-режиму в ній немає – рівно як і можливості створювати різні синглплеєрні профілі щоби з легкістю обійти цю проблему.

Це очікувано розлютило гравців, але якщо ви думаєте, що причиною було лиш це – то просто погляньте на заяву розробників, яку ті запостили до себе в твіттер: у ній не йдеться ні про можливість рефанду, ні те, чи будуть полагоджені сервери до запуску раннього доступу в інших регіонах. Але, хоч ми явно не вболіваємо за цю гру, все ж сподіваємося, це не буде складна для вирішення проблема, й за нею не послідує інших багів.