Новини

У Palworld можна ловити й продавати людей

У Palworld можна ловити й продавати людей

Що буде, якщо змішати Покемонів і типовий інді-виживач? Вийде моментальний хіт, який має в Стімі стабільний онлайн в 1 мільйон осіб! Ми багато писали про успіх Palworld, проте прогавили один “скандал” навколо нього”: в цій грі можна ловити людей. Тобто, NPC-персонажів, і робити потім із ними все те саме, що й з іншими істотами – в тому числі змушувати видобувати ресурси, продавати на чорному ринку за великі гроші та… Розчленовувати й їсти.

При цьому гра видає іронічне застереження: “[В локації, де ви зараз знаходитеся] ловля людей вважається негуманною”. І для багатьох користувачів твіттеру та медіа-ресурсів на кшталт IGN ця фіча здалася поганою й темною – останні навіть написали розробникам з Pocketpair щоби ті прокоментували ситуацію.

На перший погляд дуже дивно й кумедно бачити обурення цьому факту, враховуючи те, наскільки нормально геймери ставляться до насильства в іграх, і натомість ненормально до рухів проти нього. Але з іншого боку, хоч Palworld поки що й не має вікового рейтингу, артстиль гри та мультяшність її насилля в трейлерах натякають на те, що ця гра 12+.

Було б непогано мати десь попередження, щоби дитинка не придбала нову популярну покемоноподібну гру, й не виявила, що вона дозволяє графічно розчленяти своїх тваринок задля їжі (нехай і з цензурним фільтром).