У Glory to the Heroes можна буде грати за московитів
В одному зі своїх дайджестів, ми згадували цю вітчизняну FPS про українсько-російську війну – й писали здебільшого про те, наскільки добре вона виглядає.
Вже тоді нас відвідувало питання: “А що в мультиплеєрі? Невже можна буде воювати на стороні рашистів?” – але, подивившись інтерв’ю з розробниками, родичі яких воюють чи воювали за Україну, й упевнившись у їхній позиції, ми вирішили про ці опасіння не писати.
Це була помилка. Розробники не обставили мультиплеєр як тренування українських військових чи щось подібне. Натомість, вони дають можливість у мультиплеєрі грати за московитів, відстрілюючи українських солдатів між Бучею та Ірпінем – не думаючи про моральну сторону питання.
Нам дуже прикро, що ми не висвітлили це у своїй першій згадці гри, й просимо не підтримувати проєкт поки розробники не змінять концепцію мультиплеєру та не вибачаться – бо зараз зовсім не час випускати подібні ігри.
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл