Новини

У Fortnite відмовилися від “Тріо”

Сьогодні для гри вийшло оновлення, яке додало рейтинговий режим, а у самому низу патч-ноута розробники згадали, що прибрали режим для трьох гравців із "Королівської битви" і "Без будівництва".

У Fortnite відмовилися від “Тріо”

Тепер можна грати соло, дуо та сквадом (4 гравці)

Очікувано, багато гравців залишилися незадоволені таким рішенням розробників.