Новини

The Witcher IV не буде випущено до 2027 року

The Witcher IV не буде випущено до 2027 року

Під час вчорашньої конференції про прибутки за 2024 фінансовий рік розробники оголосили, що гра не буде запущена щонайменше до 2027 року.

https://www.youtube.com/watch?v=live/DY-Q-W

Все, чим ми можемо наразі поділитися, щоб надати інвесторам більше інформації, це те, що гра не буде запущена в рамках першої цілі заохочувальної програми, яка закінчується 31 грудня 2026 року.