Новини

Сонібой створив петицію з вимогою випустити Starfield ексклюзивно на PS5

Сонібой створив петицію з вимогою випустити Starfield ексклюзивно на PS5

 

Фанат соні наводить такі аргументи як:

  • Якщо гра вийде на Xbox, це буде погана гра. Якщо вона вийде на PlayStation, це буде гарна гра.
  • «Xbox і його 12 відданих гравців НЕ заслуговують Starfield чи будь-яку ексклюзивність. Вони не тільки зарозумілі й настирливі, а й дратують із самого показу»
  • «В якості покарання Xbox та його жахливої бази гравців ми повинні зробити так, щоб у майбутньому БУДЬ-ЯКІ та ВСІ ігри Bethesda виходили тільки на PlayStation»