Сонібой створив петицію з вимогою випустити Starfield ексклюзивно на PS5
Фанат соні наводить такі аргументи як:
- Якщо гра вийде на Xbox, це буде погана гра. Якщо вона вийде на PlayStation, це буде гарна гра.
- «Xbox і його 12 відданих гравців НЕ заслуговують Starfield чи будь-яку ексклюзивність. Вони не тільки зарозумілі й настирливі, а й дратують із самого показу»
- «В якості покарання Xbox та його жахливої бази гравців ми повинні зробити так, щоб у майбутньому БУДЬ-ЯКІ та ВСІ ігри Bethesda виходили тільки на PlayStation»
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
Larian Studios подякувала гравцям за підтримку і оголосила про завершення роботи над Baldur’s Gate 3
17 Квітня, 2025 1 хвл
Sony оголосила про підвищення цін на базову PlayStation 5 в Європі, Австралії та Новій Зеландії.
14 Квітня, 2025 1 хвл
Limited Run Games представила колекційний набір для фанатів DOOM, який коштує $666
12 Квітня, 2025 1 хвл
