Новини

Схоже, що Йоко Таро затізив Nier 3… На концерті.

Схоже, що Йоко Таро затізив Nier 3… На концерті.

14-го лютого в Королівському фестивальному залі в Лондоні пройшов NieR:Orchestra Concert 12024 [the end of data]. На даний момент ми не маємо відеозаписів з даної події, проте є свідчення очевидців. За словами користувача ResetEra під ніком SanTheSly, який був на концерті, коли продюсер серії NieR Йоко Таро вийшов на сцену, він сказав, що президент Square Enix є серед авдиторії, й попросив зробити якомога більше шуму, якщо та хоче сіквел до NieR:Automata.

У самому ж виступі, під час театрального діалогу, кілька разів повторювалося слово “repent” (“покаятися/покаяння”), й воно кілька разів демонструвалося на екрані. В останній раз коли це сталося, це слово було написано як “R3pent”. Це жирнющий натяк, але з нього не можна напевно сказати чи перебуває вже в розробці гра, або ж вона тільки планується й ще не узгоджена зі Square Enix. Будемо сподіватися, однак, що сіквел усе ж створюється, й у найближчі роки нам його покажуть.