Новини

Схоже, що EA думають над рімейками Dead Space 2 і 3

Але чи насправді це хороші новини?

Схоже, що EA думають над рімейками Dead Space 2 і 3

Рімейк першого Dead Space вийшов місяць тому й отримав на здивування високі оцінки як від критиків (89 на Метакритику), так і від гравців (92% у Стімі). Тож не дивно, що вже зараз в опитуваннях EA з’являються питання про рімейки Dead Space 2 і 3.

З одного боку, друга частина для багатьох є улюбленою в серії, а в третій є багато речей, які потребують переробки – тож обидві гри з різних причин, але заслуговують на рімейки.

З іншого ж, у фанатів серії була надія, що успіх рімейку першої гри проспонсує створення четвертої частини. Схоже, що EA, натомість, хочуть додоїти цю серію до кінця: як пожартував нижче автор оригінального твіту, “вони будуть готові знову перероблювати першу частину, коли закінчать рімейк трійки”.

Але, принаймні, ЕА знову зацікавлені в цій серії.