Схоже, що EA думають над рімейками Dead Space 2 і 3
Але чи насправді це хороші новини?
Рімейк першого Dead Space вийшов місяць тому й отримав на здивування високі оцінки як від критиків (89 на Метакритику), так і від гравців (92% у Стімі). Тож не дивно, що вже зараз в опитуваннях EA з’являються питання про рімейки Dead Space 2 і 3.
З одного боку, друга частина для багатьох є улюбленою в серії, а в третій є багато речей, які потребують переробки – тож обидві гри з різних причин, але заслуговують на рімейки.
З іншого ж, у фанатів серії була надія, що успіх рімейку першої гри проспонсує створення четвертої частини. Схоже, що EA, натомість, хочуть додоїти цю серію до кінця: як пожартував нижче автор оригінального твіту, “вони будуть готові знову перероблювати першу частину, коли закінчать рімейк трійки”.
Але, принаймні, ЕА знову зацікавлені в цій серії.
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл