Новини

Розробники впевнені, що в Apple Arcade немає майбутнього

Розробники впевнені, що в Apple Arcade немає майбутнього

Вони стверджують, що Apple скасовує проєкти, скорочує виплати розробникам і відмовляється від створення оригінальних ігор. На початку запуску сервісу в 2019 році розробникам виплачували високі авансові платежі, але потім їх було скорочено. Бонусні виплати за гру також знижуються. Розробники вважають, що розміщення ігор в Arcade стає менш життєздатним, і краще обирати Netflix .

Також є інформація, що Apple розглядає можливість перезапуску сервісу у зв’язку з конкуренцією від Netflix у сфері підписки на ігри.