Новини

Розробники Lord of the Rings: Gollum більше не розроблятимуть ігри

Звільнення, яких ми потребували.

Розробники Lord of the Rings: Gollum більше не розроблятимуть ігри

Daedalic Entertainment – студія, яка раніше не була відома нічим окрім point-and-click квестів – цього року “прославилася” екшен-пригодою про Ґоллума, персонажа з Володаря Перстнів. Щоправда, цю “славу” радше можна назвати “сумнозвісністю” – бо цю і так не дуже цікаву гру абсолютно не відполірували, й геймери були шоковані новиною, що після такого провалу студія розробляє ще одну гру в культовому всесвіті!

Що ж, більше не розробляє. Якщо вірити статті на німецькій Games Wirtschaft, Daedalic звільнили 25 з 90 своїх розробників, заморозили ту другу гру й тепер сфокусуються на видавництві. Чудові новини для відеоігрової індустрії – за тим лиш винятком, що компанія все ж допоможе звільненим співробітникам знайти нову роботу.