Новини

Розробники Dark and Darker просять грошей… Або ні??

Dark and Darker and Darker and Darker...

Розробники Dark and Darker просять грошей… Або ні??

Ми вже писали про те, що крупна й недоброчесна корейська корпорація Nexon намагається злити гроші інді-студії Ironmace у судових процесах. І тож цілком закономірно, що такі небагаті розробники попрохають у фанатів гроші на GoFundMe. Менш ніж за годину, вони зібрали близько $46,000 із цільових $500,000 – цього теж можна було очікувати.

Що не закономірно – так це те, що через годину сторінку зі зборами видалили, а самі Ironmace почали підозрювати, що комп’ютер того співробітника, який анонсував кампанію, був хакнутий. Як виявилося, студія все ж дійсно планувала GoFundMe – й той співробітник взяв ініціативу в свої руки й виклав її заздалегідь, без загальної згоди.

Коротше, фанатів заплутали, збори грошей на паузі, судові справи піджимають, але тим не менш сподіваємося, що в Айронмейсів усе буде гаразд.