Новини

Розробники Cyberpunk 2077 розглядають можливість додавання мультиплеєра в сиквел гри

Розробники Cyberpunk 2077 розглядають можливість додавання мультиплеєра в сиквел гри

Плани на мультиплеєр були озвучені ще до випуску Cyberpunk 2077, але через проблеми із релізом довелося відкласти їхню реалізацію. Зараз розробники працюють над продовженням Cyberpunk 2077 під кодовою назвою «Orion», яке перебуває в концептуальній фазі.

За словами виконавчих директорів CD Projekt Red, до кінця року над проєктом мають працювати близько 80 осіб. Вони також розповіли про можливість використання штучного інтелекту під час виробництва ігор компанії:

Ми вважаємо, що ШІ – це те, що може допомогти поліпшити певні процеси у виробництві ігор, але не замінити людей.