Новини

Представники України не будуть брати подальшу участь у турнірах від IESF

Після новини від міжнародної федерації кіберспорту про те, що гравці з болота можуть виступати під своєю ганчіркою

Представники України не будуть брати подальшу участь у турнірах від IESF

Офіційної заяви від UESF ще не було, проте вони зняли з участі гравців, які представляють Україну в різних ігрових дисциплінах, (Dota 2, CS:GO, PUBG Mobile, eFootball, Mobile Legends). Саме тоді коли нашим хлопцям потрібно було боротися, щоб показати силу українських гравців на світовій арені, UESF забрали в них таку можливість.

Чи насправді міжнародна федерація кіберспорту настільки погана? Прочитавши різні думки ми можемо сказати, що цей крок був зумовлений ще більшим бажанням викачувати гроші з турнірів. Можемо зазначити, що IESF всі роки свого існування намагається знаходити країни та міста, які будуть виділяти кошти на так званий тір 4 «Чемпіонат Світу» та в кінцевому результаті просто «пиляти» гроші з бюджету, а представники болота необхідні, щоб інші «болотяни» виділяли гроші на ці заходи. За даними багатьох джерел у повернені росіян замішаний голова IESF Влад Марінеску. Маючи зв’язок з людиною приближеною до пуйла він запропонував голоси африканських та азіатських членів федерації, взамін на звільнення члена правління IESF Констянтина Сурконта з посади + він більше не отримує % від “розпилу” виділених коштів.