Новини

Представник Nintendo пояснив, чому емулятори вважаються незаконними

Представник Nintendo пояснив, чому емулятори вважаються незаконними

На думку Nintendo, хоча самі по собі емулятори не є незаконними за визначенням, вони можуть стати такими, якщо їх використовувати для порушення прав компанії.

Коджі Нішура заявив, що якщо емулятор копіює програму, що «належить ігровому пристрою», це являється порушенням авторських прав. Крім того, якщо емулятор відключає заходи безпеки це також вважається незаконним.

А як ви ставитеся до емуляторів? Пишіть вашу думку в коментарях