Новини

Помічник геймдиректора Diablo 4 пропонує гравцям не грати в Diablo 4

Саме час вийти навулицю й доторкнутися травички.

Помічник геймдиректора Diablo 4 пропонує гравцям не грати в Diablo 4

Четверта частина культової грінділки від Blizzard стала неочікувано-вдалою й найбільш успішною серед ігор, які компанія випустила за останній час. У неї, однак, є один значний недолік: ендґейм Diablo IV занадто швидко набридає й завершується. Через місяць, задроти вже виконують найскладніші виклики в цій грі.

Тож що залишається зануреним гравцям? Відповідь на нещодавній трансляції надав Джозеф Пєпьора – помічник геймдиректора по цьому проєкту: він порадив тим, хто завершили весь ендґейм… Перепочити від Diablo IV! Зайнятися іншими справами, дочекатися наступного оновлення й повторити свій цикл задротства!

І, з одного боку, в тому, що він каже, є сенс. Однак коли розробник грінділки, яка була у виробництві більше 4-х років, виправдовує недостаток контенту в своєму проєкті тим, що гравцям треба відпочити від його гри… Це є тривожним дзвіночком для подальших оновлень гри.