Помічник геймдиректора Diablo 4 пропонує гравцям не грати в Diablo 4
Саме час вийти навулицю й доторкнутися травички.
Четверта частина культової грінділки від Blizzard стала неочікувано-вдалою й найбільш успішною серед ігор, які компанія випустила за останній час. У неї, однак, є один значний недолік: ендґейм Diablo IV занадто швидко набридає й завершується. Через місяць, задроти вже виконують найскладніші виклики в цій грі.
Тож що залишається зануреним гравцям? Відповідь на нещодавній трансляції надав Джозеф Пєпьора – помічник геймдиректора по цьому проєкту: він порадив тим, хто завершили весь ендґейм… Перепочити від Diablo IV! Зайнятися іншими справами, дочекатися наступного оновлення й повторити свій цикл задротства!
І, з одного боку, в тому, що він каже, є сенс. Однак коли розробник грінділки, яка була у виробництві більше 4-х років, виправдовує недостаток контенту в своєму проєкті тим, що гравцям треба відпочити від його гри… Це є тривожним дзвіночком для подальших оновлень гри.
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл