Поганий менеджмент є основною причиною того, що ігри стають дедалі дорожчими
Джейсон Шрайер з Bloomberg розповів, що в індустрії процвітає поганий менеджмент: розробники наводять приклади, коли члени команди місяцями нічого не роблять, чекаючи, поки інші команди їх наздоженуть. Це призводить до марної трати мільйонів доларів щороку.
Існують механіки, які скасовують, тому що вони не сподобалися дитині генерального директора, або рівень, про який всі знають, що він не буде у фінальний версії гри, але продовжують працювати над ним, тому що офіційно про це ще не повідомлено.
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл