Новини

По Бладборну зробили… Картинг?

Sony до цього непричетні.

По Бладборну зробили… Картинг?

Ви можете пам’ятати фанатський дімейк Bloodborne, зроблений у графічному стилі PS1. Через рік його виходу, розробник затізерив картинг за мотивами своєї гри – що було досить неочікуваним зважаючи на сеттинг та жанр гри.

31-го жовтня була анонсована дата виходу Bloodborne Kart. Вже 31-го січня наступного року ви зможете поганяти за 12 персонажів оригінальної гри на 16 треках у вибухових картових перегонах із використанням зброї. В грі є як повноцінна одиночна кампанія з босами, так і спліт-скрін мультиплеєр із бойовим режимом на кшталт того, що в Mario Kart.