Новини

Після State of Play всі говорять про Bloodborne… Якого не було на State of Play.

Після State of Play всі говорять про Bloodborne… Якого не було на State of Play.

Гра дев’ятирічної давнини від From Software, як підмітив користувач mrpyo1, стала однією з найбільш трендових відеоігор у твіттері після травневого State of Play. Цю виставку ми оглядали в останньому дайджесті на нашому сайті, й ви можете пам’ятати, що там не було жодної згадки про Bloodborne: ні покращеної версії на PS5, ні порту на PC.

Чутки про рімейк Бладборну ходили вже певний час, і фанати припускають, що він може вийти вже на PS6. У той же час фанатський контент по грі не припиняється: нещодавно вийшов Nightmare Kart (який мав зватися Bloodborne Kart, поки не втрутилася Sony) від розробника дімейку Bloodborne у графічному стилі PS1. Можете зацінити обидва проєкти!