Новини

Path of Exile 2 стане окремою грою

Але й перший PoE не закинуть.

Path of Exile 2 стане окремою грою

Довгоочікуваний сіквел до популярного безкоштовного діаблоїда Path of Exile мав стати своєрідним доповненням до оригінальної гри. В обох частин мали бути спільні механіки, ендґейм і косметика, й під час створення нового персонажа гравці могли б обрати яку з сюжетних кампаній вони хочуть пройти.

Проте, як заявляють розробники з Grinding Gear Games, Path of Exile 2 настільки розрісся й деякі їхні ідеї настільки змінять оригінальний PoE, що вони прийняли рішення відокремити сіквел, щоби не розчаровувати старих фанатів. У PoE2 відтак буде свій ендґейм, але майже всі косметичні предмети будуть працювати в обох іграх.

Чудово, коли розробники думають не тільки про нову авдиторію, а й про старих фанатів.