Пам’ятай, у всіх дій є наслідок
Соло гравець і стрімер Battlefield 2042 з Австралії під ніком AsheBF, вже близько 10 місяців піддається стрім-снайпінгу
Одного разу він посварився з групою гравців, потім комусь нахамив, ну і понеслась. Серверів в Австралії небагато, тому спільнота відстежує його на стрімах і намагається зіпсувати гру, інколи навіть всім сервером, як на відео.
До того ж, гравець часто бере гвинтокрили і не дає грати на них іншим, оскільки майстерно володіє транспортом і вважає, що інші його не гідні.
Читають зараз
Ricochet встановила новий рекорд онлайну завдяки жарту фанатів
Розробники AC Shadows використовували перенесення релізу, щоб краще відполірувати гру
Стисло про презентацію Nintendo Switch 2
Схожі статті
17 Квітня, 2025 1 хвл
14 Квітня, 2025 1 хвл
12 Квітня, 2025 1 хвл